Жіноча збірна України з пляжного футболу розгромила Англію на етапі Євроліги-2024

1 вересня жіноча збірна України з пляжного футболу в португальському містечку Назаре провела свій третій і останній поєдинок на етапі Євроліги-2024.

Нагадаємо, перший матч підопічні Юрія Клименка програли збірній Польщі (1:3), а в другому в серії пенальті переграли Португалію (1:1, 4:2 пен).

Третій поєдинок був зі збірною Англії. У першому періоді українки забили англійкам три сухі м’ячі. Дублем відзначилася Анастасія Терех, ще один гол на рахунку Юлії Костюк — 3:0.

У другій 12-хвилинці забила Анастасія Кліпаченко, і лише після цього англійки зуміли трохи скоротити відставання.

У підсумку українська команда посіла третє місце в групі А, маючи 4 очка, Польща стала другою (6 очок), Португалія першою (6 очок).