Дніпрянин Михайло Кохан — переможець турніру World Athletics у Білостоку

Дніпровський легкоатлет Михайло Кохан здобув “золото” на змаганнях Континентального туру World Athletics у польському Білостоку.

Суперниками українця стали два призери Олімпійських ігор у Токіо — Войцех Новіцкі та Павло Файдек. Також серед учасників турніру був кіпріот Александрос Поурсанідіс.

Після першої спроби Кохан вийшов на перше місце, метнувши снаряд на 75,10 метра, що дало йому перевагу майже у два метри перед Файдеком. Михайло покращив свій результат у другій та четвертій спробах, досягнувши 77,71 метра.

Жоден інший учасник турніру не зміг перевершити позначку в 75 метрів. Таким чином, 23-річний український метальник молота став переможцем змагань.

World Athletics. Білосток. Метання молота, чоловіки

1. Михайло Кохан (Україна) 77.71 м
  2. Павел Файдек (Польща) 74.52 м
  3. Войцех Новіцькі (Польща) 74.29 м

Зазначимо, що нещодавно Михайло став срібним призером на етапі Діамантової ліги в Сілезії. Також Кохан виборов “бронзу” на Олімпійських іграх-2024 в Парижі.