“Кривбас” зазнав нищівної поразки від “Бетіса” і вилетів з єврокубків (відео)

Криворізький “Кривбас” поступився іспанському “Бетісу” у матчі-відповіді плейоф раунду кваліфікації Ліги конференцій сезону 2024/25 та вилетів з єврокубків. Зустріч, що відбулася на стадіоні “Беніто Вільямарін” у Севільї завершився з рахунком 3:0.

Команда Юрія Вернидуба створила відмінний момент на 14-й хвилині матчу, але Бандейра, пробиваючи злету на дальній стійці після подачі з лівого флангу від Олександра Драмбаєва, влучив у каркас воріт.

Наприкінці першого тайму криворіжці пропустили три голи за чотири хвилини. На 40-й хвилині Айтор Руїбаль відкрив рахунок у матчі, а згодом Абде Еззальзулі оформив дубль, забивши на 41-й і 43-й хвилинах.

У другому таймі рахунок не змінився, і команда Мануеля Пеллегріні впевнено зберегла розгромний рахунок до фінального свистка.

За підсумками обох матчів (минула зустріч також завершилась на користь “Бетіса” – 2:0) саме “Бетіс” вийшов до основної стадії Ліги конференцій, а “Кривбас” вилетів з єврокубків.