“Кривбас” обіграв “Верес” у матчі 3-го туру УПЛ

“Кривбас” на виїзді обіграв “Верес” у матчі третього туру української Прем’єр-ліги-2024/25 – 2:0.

Команда Юрія Вернидуба відкрила рахунок на початку першого тайму, відзначився Прінс Аду. А згодом господарі залишилися у меншості – менше ніж за півгодини гри другу жовту картку отримав Максим Сміян.

Після перерви склади команд зрівнялися – пряме вилучення заробив захисник криворіжан Олександр Романчук. Точку у скандальному поєдинку поставив Тимур Стецьков. Захисник реалізував пенальті ближче до кінця зустрічі.

“Кривбас” набрав шість очок і піднявся на п’яте місце в УПЛ. “Верес” із одним заробленим пунктом йде 14-м.

У наступному матчі команда Вернидуба зустрінеться з “Бетісом” 22 серпня у плей-офф кваліфікації Ліги конференцій. Рівненці цього ж дня зіграють проти “Металіста 1925” у Кубку України.