“Кривбас” зазнав другої поразки від “Вікторії” Пльзень та вийшов з кваліфікації Ліги Європи (відео)

Криворізький “Кривбас” зазнав поразки від чеської “Вікторії” Пльзень у матчі-відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи сезону 2024/25. Гра на “Дусан Арені” в Пльзені завершилася з рахунком 1:0 на користь господарів.

“Кривбас” мав шанс відкрити рахунок наприкінці першого тайму: Артур Микитишин і Денис Кузик намагалися розпечатати ворота чехів, однак перший удар прийнявся на воротаря, а другий повз воріт

Єдиний гол у цьому матчі чеська команда забила на початку другого тайму. На 52-й хвилині Даніель Вашулін відзначився ударом головою після подачі Павела Шульца.

• Ліга Європи. Третій відбірковий раунд

“Вікторія” Пльзень (Чехія) — “Кривбас” (Україна) — 1:0

Гол: Вашулін, 52

У першому матчі, який відбувся 8 серпня у словацькому Кошице, криворізький клуб зазнав поразки з рахунком 1:2.

Таким чином, “Вікторія” Пльзень виявилася сильнішою з загальним рахунком 3:1 і пройшла до раунду плей-оф кваліфікації Ліги Європи, де зустрінеться з шотландським “Хартсом” за право потрапити до основного етапу.

Натомість “Кривбас” продовжить євросезон у кваліфікації Ліги конференцій, отримавши прямий вихід до відбіркового раунду плей-оф, де зіграє проти іспанського “Бетіса”.