Українець Олексій Пригоров стає срібним призером на світовій серії з кліфдайвінгу

Український спортсмен Олексій Пригоров здобув свою першу медаль на світовій серії з кліфдайвінгу.

Призер Олімпійських ігор 2008 досяг другого місця на етапі Red Bull Cliff Diving World Series у Парижі.

Сезон 2023 почався в Бостоні, де Пригоров фінішував останнім серед 12 учасників. Проте, наступний етап у столиці Франції приніс йому значне покращення результату. За чотири спроби він набрав 405.15 балів, зокрема найкращим був його четвертий стрибок, оцінений в 130.05 бала.

В результаті, український кліфдайвер посів друге місце, відстаючи на 59.75 бала від переможця етапу – румунського спортсмена Константіна Поповічі.

Red Bull Cliff Diving World Series, 2-й етап у Парижі:

1. Константін Поповічі (Румунія) – 464.9 очка
  2. Олексій Пригоров (Україна) – 405.15
  3. Нікіта Фєдотов – 402.05

Завдяки своєму виступу, українець піднявся на п’яте місце в загальному заліку цього сезону.

Зазначимо, що кліфдайвінг – це спортивна дисципліна, в якій атлети здійснюють стрибки зі скель у воду. Виступи спортсменів оцінюються, враховуючи складність та якість виконання, за аналогом звичайних стрибків.