Українська тенісистка Марта Костюк вийшла у чвертьфінал турніру WTA 250

Українська тенісистка Марта Костюк успішно пройшла перше коло турніру WTA 250 у Бірмінгемі, Велика Британія. В парі з чеською спортсменкою Барборою Крейчиковою, вона перемогла дует Оксани Калашникової з Грузії та Ірини Шиманович з нейтральним статусом, у напруженому протистоянні з рахунком 6:7 (4:7), 6:4, 10:6.

Вирішальним моментом матчу став супертайбрейк, у якому Марта і Барбора здобули три брейки на подачі суперниць. Поєдинок тривав 1 годину 54 хвилини.

У чвертьфіналі українсько-чеський дует зустрінеться з переможницями поєдинку між британським тандемом Фреї Крісті та Алі Коллінз і парою Крістіни Букса з Іспанії та Макото Ніномія з Японії.

Турнір у Бірмінгемі триватиме до 25 червня.

Зазначимо, що сьогодні Марта піднялася на одну сходинку в оновленому рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA). Наразі вона займає 34-те місце.