Українські дзюдоїсти здобули 13 медалей на Кубку Європи у Подчетртеку

Українські дзюдоїсти продемонстрували видатні результати на Кубку Європи у словенському Подчетртеку, що тривав два дні – 17 та 18 червня. “Синьо-жовті” завоювали 13 медалей та зайняли перше місце у загальнокомандному заліку.

На першу сходину п’єдесталу піднялися Назар Вісков (вагова категорія до 60 кг), Каро Марандян (до 66 кг), Сергій Неботов (до 73 кг) і Станіслав Гунченко (до 90 кг)

На другому місці розташувалися Вадим Чернов (до 66 кг), Ігор Цуркан (до 81 кг) і Анастасія Антіпіна (до 63 кг).

Бронзовими призерами стали Денис Тупицький (до 60 кг), Олександр Кошляк (до 73 кг), Данило Гуцол (до 100 кг), Алєксєй Моїсеєв (понад 100 кг), Анастасія Суперсон (до 48 кг) та Христина Гоман (понад 78 кг).

У змаганнях взяли участь 260 спортсменів з 22-х країн. До складу нашої збірної входило 27 дзюдоїстів.

Українські дзюдоїсти здобули 13 медалей на Кубку Європи у ПодчетртекуУкраїнські дзюдоїсти здобули 13 медалей на Кубку Європи у ПодчетртекуУкраїнські дзюдоїсти здобули 13 медалей на Кубку Європи у Подчетртеку