Українка Вероніка Матюніна здобула три медалі чемпіонату Європи з настільного тенісу

Три медалі юнацького чемпіонату Європи з настільного тенісу везе зі шведського Мальме Вероніка Матюніна. Змагання завершилися 21 липня.

17-річна спортсменка двічі піднімалася на найвищу сходинку п’єдесталу змагань. У парному жіночому розряді Вероніка разом з італійкою Nicole ARLIA стали золотими медалістками. Їм вдалося подолати всіх, навіть найсильніші за рейтингом, пари. У фінальному матчі вони перемогли польських тенісисток Zuzanna WIELGOS і Anna BRZYSKA (3:1). Також Вероніка перемогла у міксті разом з іспанцем Даніелем Берзосою.

В індивідуальному розряді українка також була близька до чемпіонства, але не змогла встояти проти досвідченої румунки Bianca MEI ROSU (0:4), яка була третя сіяна на чемпіонаті. У підсумку українська спортсменка отримала срібну нагороду.