Українська збірна зазнає поразки в матчі проти Франції у Золотій Євролізі з волейболу

Українська жіноча волейбольна збірна зазнала поразки в матчі проти Франції у заключному поєдинку групового етапу Золотої Євроліги. Француженки перемогли з рахунком 3:1 (25:18, 21:25, 25:16, 25:21).

Як пройшов матч

• Франція змогла утримувати перевагу протягом усієї зустрічі та виграти першу партію з рахунком 25:18.
  • У другому сеті “синьо-жовті” взяли ініціативу в свої руки, використовуючи блок для реалізації другого з чотирьох сетболів – 25:21.
  • Під час третьої партії наші суперниці повністю контролювали гру, вийшовши вперед на дев’ять очок.
  • Команда Пєткова залишалася в грі упродовж більшої частини четвертого сету. Проте, за рахунку 17:14 господарки майданчику в Бельфорі відірвалися на вирішальні чотири очки.

Незважаючи на цю невдачу, українки раніше гарантували собі місце в півфіналі, набравши максимальну кількість балів у трьох попередніх іграх.

У півфіналі наша збірна зійдеться з командою Чехії, яка є найсильнішою у групі В. Вони проведуть свої зустрічі  24-25 та 28 червня. Іншу путівку до фіналу між собою розіграють Бельгія та Швеція.