“Кривбас” впевнено переміг загребське “Динамо” у контрольному поєдинку

“Кривбас” обіграв “Динамо” Загреб у контрольному матчі у словенському місті Лендава – 2:0.

Команди за домовленістю провели спаринг у форматі двох таймів по 60 хвилин. Обидва голи команда Юрія Вернидуба провела у першій половині зустрічі. Спершу Прінс Аду відзначився після пасу Артура Микитишина. А через дві хвилини Єгор Твердохліб ударом з лінії штрафного майданчика забив другий гол.

“Кривбас” здобув другу перемогу на зборі у Словенії. Раніше криворіжці перемогли “Динамо” Бухарест (2:0) та розійшлися бойовим миром з “Янг Бойз” (2:2) та “Сабахом” (2:2).

20 липня команда Вернидуба зіграє з представником чемпіонату ОАЕ “Аль-Батаї”, а через три дні буде грати з турецьким “”Різеспором у своєму останньому словенському спарингу.

“Кривбас” посів третє місце у чемпіонаті України-2023/24, набравши 57 очок. В наступному сезоні криворізький клуб гратиме у кваліфікації Ліги Європи. У першому турі УПЛ колектив Вернидуба зіграє із “Чорноморцем” 3 серпня.