Жіноча збірна України U-20 не пробилась до півфіналу Євробаскету і тепер зіграє за 5-8 місця

Молодіжна жіноча збірна України U-20 не пробилась до півфіналу чемпіонату Європи в Дивізіоні В, який проходить у Софії, Болгарії.

Українки виграли всі три матчі першого групового раунду чемпіонату Європи (Дивізіон В) і фінішували першими в своїй групі. А 10 липня розпочала матчі другого групового етапу. На жаль, перша гра проти Ірландії закінчилася для синьо-жовтих поразкою 53:66.  11 липня українки програли одноліткам з Чехії 52:87.

Таким чином, саме Ісландія, яку Україна впевнено обіграла на першому етапі чемпіонату Європи, зайняла друге місце в групі Е і разом з Чехією вони продовжують боротьбу за медалі Євробаскету та путівки до Дивізіону А на наступний рік. З другої групи до топ-4 вийшли Бельгія та Нідерланди.

Україна, Ірландія, Великобританія та Хорватія продовжать боротьбу за підсумкове 5-е місце чемпіонату Європи.

Завтра, 13 липня, о 13:00, українки зіграють проти Великобританії. Переможець матчу зіграє за 5-6 місця, а команда, що зазнає поразки, буде боротись в останній ігровий день за 7-8 місця Євробаскету.