Світоліна обіграла китаянку Ван і вийшла до чвертьфіналу Вімблдону-2024

Українська тенісистка Еліна Світоліна у матчі 1/8 фіналу Вімблдону-2024 обіграла китаянку Ван Сіньюй. Зазначимо, що Еліна всю гру провела з чорною жалобною стрічкою у зв’язку з сьогоднішньою масованою російською атакою по Україні.

Матч тривав лише 56 хвилин. У першому сеті Світоліна не зазнала жодних проблем, а завдяки двом брейкам відсвяткувала перемогу з рахунком 6:2.

Друга партія пройшла за аналогічним сценарієм – ігрова перевага Еліни не викликала жодних питань. Вона знову вдало грала на своїй подачі (за всю гру не дозволила китаянці зробити жодного брейку), а у підсумку забрала сет з рахунком 6:1.

Світоліна втретє в кар’єрі вийшла до чвертьфіналу Вімблдону, де зіграє з четвертою сіяною Єлєною Рибакіною, яка сьогодні на відмові пройшла “нейтральну” Анну Калінскую.