Гол хавбека збірної Німеччини перевів матч 1/4 фіналу Євро-2024 з Іспанією в овертайм (відео)

У п’ятницю, 5 липня, проходить перший чвертьфінал Євро-2024 з футболу, в якому змагаються збірні Іспанії та Німеччини. Команди грають на “МХП-Арені” у Штутгарті. Поєдинок розпочався о 19:00 за київським часом.

У першому таймі більше шансів було в Іспанії, але й Німеччина часом загрожувала воротам іспанців. Попри активну гру, жодній з команд так не вдалося відкрити рахунок – 0:0.

Після перерви, на 51-й хвилині Ольмо отримав пас від Ямаля і в один дотик пробив низом у кут – 1:0. У другому таймі німці більше володіли ініціативою, але зрівняти рахунок змогли тільки на 89-й хвилині. Міттельштедт зробив подачу на дальню стійку, де Кімміх виграв дуель у Кукуреллі та скинув під удар Вірцу, який відправив м’яч у ворота.

Таким чином, після 90 хвилин матчу табло зафіксувало рахунок 1:1, будуть зіграні овертайми.

Нагадаємо, переможець матчу Іспанія – Німеччина у півфіналі Євро-2024 зустрінеться з тріумфатором поєдинку Португалія – Франція, який також відбудеться сьогодні, 5 липня (старт – о 22:00 за київським часом).