Українська фрідайверка Катерина Садурська здобула дві медалі чемпіонату світу в Литві

У литовському Каунасі завершилася світова першість з фрідайвінгу AIDA. На цих змаганнях 31-річна спортсменка з Миколаєва Катерина Садурська виборола дві медалі та встановила нові рекорди.

Спортсменка стала бронзовою призеркою у динаміці без ластів (DNF) із результатом 177 м та здобула “бронзу” в динаміці у біластах (DYNB), занурившись на глибину 216 м. В обох дисциплінах Садурська встановила нові національні рекорди.

Нагадаємо, у травні цього року спортсменка перемогла на Кубку світу з фрідайвінгу, встановивши при цьому національний рекорд України.

У липні минулого року Садурська встановила світовий рекорд у дисципліні пірнання з постійною вагою без ласт, занурившись на глибину 74 метри. А в серпні на чемпіонаті світу з фрідайвінгу на відкритій воді здобула 2 золоті медалі. У дисципліні FIM спортсменка пірнула на глибину 97 м. А в дисципліні CNF пірнула на 78 метрів без ласт з постійню вагою, що стало рекордом.