Українська легкоатлетка – бронзова призерка “Діамантової ліги”

Українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук зійшла на третю сходинку п’єдесталу пошани престижних змагань.

15 червня закінчився етап престижної серії легкоатлетичних змагань під назвою «Bislett Games». Змагання проходили в Осло (Норвегія).

Наша спортсменка у потрійному стрибку показала свій найкращий у сезоні результат – 14.75 метри, і посіла третє місце. Обігнали українку дві спортсменки: олімпійська чемпіонка Токіо-2020 Юлімар Рохас з Венесуели з результатом 14.91 метри. Цей результат став самим високим і подарував Рохас перше місце. Друге місце посіла кубинка Леяніс Перес Ернандес, вона стрибнула 14.87 метри.

Для Марини бронзова медаль “Діамантової ліги” стала третьою після “срібла” у потрійному стрибку в Рабаті та бронзи у стрибках в довжину у Флоренції.