Українці здобули 13 нагород на чемпіонаті Європи з боротьби

З 24 по 30 червня в Новому Саді (Сербія) проходив чемпіонат Європи з боротьби U-17. За підсумками виступів українські борці здобули 13 медалей.

6 медалей і третє загальнокомандне місце – результат виступу на континентальній першості з жіночої боротьби U-17:

• “Срібло”: Каміла Кучма (до 40 кг).
  • “Бронза”: Євгенія Друзенко (до 46 кг); Олена Колубай (до 49 кг); Іванна Лук’яненко (до 53 кг); Констанція Сарбаєва (до 65 кг); Христина Демчук (до 73 кг).

5 медалей і третє загальнокомандне місце – результат виступу на чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби U-17:

• “Золото”: Іван Янковський (до 110 кг); Владислав Покотило (до 65 кг).
  • “Бронза”: Богдан Макаровець (до 48 кг); Максут Султанов (до 51 кг); Вадим Матрос (до 60 кг).

Дві медалі завоювали українці і посіли пʼяте загальнокомандне місце на Євро з вільної боротьби U-17:

• “Бронза”: Зораб Алоєв (до 55 кг).
  • “Бронза”: Прокіп Краля (до 60 кг).

Тепер за медалі чемпіонату Європи буде змагатися збірна команди України U-20. Змагання пройдуть також у місті Новий Сад з 1 по 7 липня.

Склад нашої команди: 55 кг – Євген Поковба (Закарпаття), 60 кг – Богдан Гришин (Одеса), 63 кг Арсен Товмасян (Тернопіль), 67 кг – Анатолій Паснак (Тернопіль), 72 кг – Максим Радик (Тернопіль), 77 кг – Ірфан Мірзоєв (Полтава), 82 кг – Рамазан Пашаєв (Харків), 87 кг – Іван Лях (Закарпаття), 97 кг – Єгор Якушенко (Київ), 130 кг – Дмитро Стрижекозін (Харків).