Кам’янчанин Валентин Тихенко став призером літнього чемпіонату України з плавання

З 27 по 29 червня в місті Бровари проходив літній чемпіонат України з плавання сере кадетів. Змагання зібрали близько 200 учасників майже з усіх областей країни.

Серед учасників були вихованці кам’янської ДЮСШ №5 Валентин Тихенко та Кіра Масалкіна. Валентину вдалося вибороти призові місця. Спортсмен здобув срібні медалі на дистанціях 100 та 200 метрів вільним стилем та золоту медаль у триборстві в категорії вільний стиль.

Також Кіра та Валентин у складі команди Дніпропетровщини посіли третє місце у комбінованій змішаній естафеті 4х50 метрів.

Загалом команда Дніпропетровської області посіла перше місце в командній першості, друге місце посіла Донецька області, третє – місто Київ.
Кам'янчанин Валентин Тихенко став призером літнього чемпіонату України з плавання