Іспанія розгромила збірну Грузію в 1/8 фіналу Євро-2024

Збірна Іспанії впевнено переграла національну команду Грузії в плей-офф чемпіонату Європи 2024 року.

“Червона фурія” домінувала від початку зустрічі, але на 18-й хвилині раптово пропустила. Грузинам для цього навіть не потрібно було бити по воротах – простріл Отара Какабадзе, випереджаючи Хвічу Кварацхелію, у свої ворота зрізав Робін Ле Норман.

Якийсь час підопічні Віллі Саньоля стримували жахливий тиск, але фаворит таки встиг розпечатати ворота Георгі Мамардашвілі до перерви. Зробив це Родрі, який з лінії штрафного майданчика прицільно пробив у нижній кут.

Незабаром після перерви Іспанія вийшла вперед – Фабіан Руїс зблизька замкнув навіс Ламіна Ямаля. Сам 16-річний талант Барселони міг забивати неодноразово, але це був не його вечір у плані реалізації. Натомість своє прізвище до протоколу записав Ніко Вільямс, який втік на грузинські ворота з пасу того ж Руїса.

Розгромний рахунок невдовзі встановив Дані Ольмо, який без шансів для Мамардашвілі технічно вразив нижній кут – 4:1.

У 1/4 фіналу на нас чекає супердуель Німеччина – Іспанія. Поєдинок відбудеться 5 липня у Штутгарті.