Збірні Іспанії та Грузії розписали гольову нічию у першому таймі матчу Євро-2024 (відео)

У неділю, 30 червня, проходить четвертий матч 1/8 фіналу Євро-2024 з футболу, в якому за путівку до чвертьфіналу борються збірні Іспанії та Грузії. Поєдинок приймає стадіон “Райн-Енергі” у Кельні. Стартовий свисток пролунав о 22:00 за київським часом.

На 18-й хвилині грузинська команда вийшла вперед. Какабадзе прострілював з правого флангу, а Ле Норман, випереджаючи Хвіч, відправив м’яч у сітку власної “рамки”. Це вже 8-й автогол на Євро-2024.

На 39-й хвилині іспанці таки дотисли грузинів. Родрі відгукнувся на пас від Вільямса та з лінії майданчика прошив Мамардашвілі – 1:1.

Стартові склади команд:

• Іспанія: Сімон, Карвахаль, Ле Норман, Кукурелья, Лапорт, Руїс, Родрі, Педрі, Ямаль, Мората, Вільямс.
  • Грузія: Мамардашвілі, Какабадзе, Гвелесіані, Кашія, Двалі, Лочошвілі, Китеїшвілі, Кочорашвілі, Чакветадзе, Кварацхелія, Мікаутадзе.

Зазначимо, що переможець матчу Іспанія – Грузія у чвертьфіналі Євро-2024 зустрінеться зі збірною Німеччини, яка в 1/8 фіналу перемогла Данію з рахунком 2:0.