Спортсмени Дніпропетровщини стали другими на чемпіонаті України з настільного тенісу

Мінікадети з Дніпра вибороли командне “срібло” та ще 3 медалі на чемпіонаті України з настільного тенісу.

Змагання серед мінікадетів (спортсменів 2013 р.н. та молодше) проходили з 19 по 23 червня в селі Андріївка, Львівської області. Учасниками стали 16 команд хлопців і 15 команд дівчат.

Дніпряни Марк Вороной, Іван Дармін та Макар Рукавишников стали срібними призерами ЧУ в складі команди. Крім цього, лідер команди Марк Вороной, який під час чемпіонату відсвяткував своє 10-річчя, завоював срібну медаль в особистому розряді. Також на його рахунку – “золото” у змаганнях чоловічих пар (з киянином Давідом Дробовим) і “бронза” в міксті в парі з Олександрою Бец (Одеса). До речі, Марк у складі збірної команди України по мінікадетах в цьому році захищав честь країни на європейському чемпіонаті.

У фіналі чемпінату України команда хлопців Дніпропетровської області поступилась команді Києва з рахунком 2-3.