Українські скелелази вибороли дві медалі на етапі Кубка Європи в Інсбруку

Українські спортсмени здобули дві медалі на п’ятому етапі Кубка Європи зі скелелазіння в дисципліні “швидкість”, який проходив у місті Інсбрук. Команда “синьо-жовтих” в Австрії складалася з восьми представників.

Григорій Ільчишин заслужено став переможцем змагань, здолавши у фіналі француза Марсо Гарн’є.

Ще одним відмінним результатом може похвалитися Ярослав Ткач, який зайняв четверте місце. Він показав неймовірну швидкість у кваліфікації та встановив новий рекорд України з часом 5,30 секунд.

У жіночому турнірі наша спортсменка Аліна Щигарєва виграла бронзову медаль. Її час склав 7,85 секунди.

Слід зазначити, що національний рекорд України серед жінок належить Оксані Буровій – 7,79. Він був встановлений на цьому ж етапі змагань минулого року.