Бельгія з двома скасованими голами програє Словаччині на старті Євро-2024 в групі України (відео)

У понеділок, 17 червня, на Євро-2024 проходять матчі першого туру в групі Е. Після гри між Румунією та Україною (матч завершвся розгромною поразкою України – рахунок 3:0) розпочалася зустріч наших конкурентів по групі – Бельгії та Словаччини.

У першому таймі єдиний гол забив Іван Шранц після помилки голкіпера Бельгії.

На 56-тій хвилині матчу збірна Бельгії мала непогані шанси змінити рахунок. М’яч було подано з кутового в штрафний майданчик і Ромелу Лукаку відправив його в сітку, після того як Амаду Онана опустив шкіряного вниз. Однак суддя вирішив переглянути момент на VAR та просигналізував, що гол не зараховано, оскільки за допомогою системи був зафіксований офсайд.

Атака, що призвела до скасованого голу Лукаку, також могла завершитися результативно. Бельгійський форвард пробивав у ближній, “воротарський” кут, але Дубравка перевів м’яч на кутовий.

Інший гол Лукаку був скасований у заключні хвилини матчу. Арбітр Галіл Мелер на повторі помітив гру рукою з боку Лої Опенда під час результативної атаки.