Румунія відкриває рахунок: помилка Луніна обертається поразкою в першому таймі (відео)

Сьогодні, 17 червня в Мюнхені на “Арена Мюнхен” збірна України змагається проти команди Румунії. Це стартовий матч у груповому турнірі Євро-2024.

Минуло 23 роки відтоді, як збірна Румунії здобула свою єдину перемогу на Євро. За вихід до чвертьфіналу “триколірні” обіграли команду Англії з рахунком 3:2.

Рівно три роки тому в цей день збірна України обіграла в Бухаресті команду Північної Македонії на Євро-2020 – 2:1. За нашу команду тоді відзначалися Андрій Ярмоленко та Роман Яремчук.

Гра на початку йшла досить рівно, то українці вели м’яч, то румуни, але помилка нашого Луніна з вибиванням м’яча завершилася перехопленням та невідпорним ударом Станчу з-за меж штрафного майданчика в дальню дев’ятку. На 29-й хвилині румуни відкрили рахунок – 1:0.