Три нагороди здобули українські спортсмени на змаганнях Світового легкоатлетичного континентального туру

Українські спортсмени здобули одразу три нагороди на змаганнях Світового легкоатлетичного континентального туру.

Так, стрибунка Ірина Геращенко зійшла на третю сходинку п’єдесталу турніру категорії “Gold” “Paavo Nurmi Games” у фінському місті Турку. Вона стрибнула у висоту 1.94 м і повторила свій найкращий результат в поточному сезоні. Спортсменка обійшла у боротьбі за “бронзу” завдяки меншій кількості спроб Надєжду Дубовіцкую з Казахстану.

“Золото” у цих змаганнях здобула австралійка Нікола Оліслагерс – віцечемпіонка Олімпіади у Токіо-2020, тоді вона стрибнула 2.01 м, “срібло” у британки Моргант Лейк з показником 1.97 м.

Також дві медалі в активі наших спортсменів на змаганнях категорії “Bronze” у чеському місті Кладно. Українка Юлія Левченко зайналя п’те місце, стрибнувши 1.87 м. А  Юлія Чумаченко стала переможницею у секторі для стрибків у висоту з результатом 1.86 м. Володимир Мисливчук посів третє місце, метнувши молот на 73.65 м.