Українські стрибуни у висоту здобули “срібло” та “бронзу” чемпіонату Європи

В італійському Римі триває чемпіонат Європи з легкої атлетики. 11 червня, у п’ятий день змагань, українські стрибуни у висоту поповнили скарбничку нагород двома медалями.

Владислав Лавський здобув “срібло”, повторивши особистий рекорд — 2.29 м. Олег Дорощук став бронзовим призером, взявши висоту 2.26 м. Титул чемпіона Європи втретє здобув італієць Джанмарко Тамбері з рекордом чемпіонатів Європи — 2.37 м.

Вперше на одному Євро українські легкоатлети вибороли по дві медалі у стрибках у висоту серед чоловіків і серед жінок. Нагадаємо, Ярослава Магучіх здобула “золото”, а Ірина Геращенко “бронзу”.

Продовжуємо вболівати за збірну України з легкої атлетики на чемпіонаті Європи, що триватиме до 12 червня.

Стрибки у висоту (чоловіки) — фінал

1. Джанмарко Тамбері (Італія) — 2.37 м
  2. Владислав Лавський (Україна) — 2.29 м
  3. Олег Дорощук (Україна) — 2.26 м

Україна здобуває подвійний подіум вперше з 2014 року, коли “золото” завоював Богдан Бондаренко, а “срібло” Андрій Проценко. Лавський приніс Україні перше “срібло” ЧЄ-2024 з легкої атлетики, Дорощук — четверту “бронзу”. Загалом українські атлети в Римі вибороли вже шість нагород усіх ґатунків.