Спортсмени Дніпропетровщини вибороли вісім медалей на Чемпіонаті України з настільного тенісу

З 7 по 11 червня в селі Андріївка (Львівська область) відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів 2012 року народження та молодше.

На турнірі вихованець відділення настільного тенісу “ДЮСШ №1” Осіпов Артем під керівництвом тренерів Надії Гедз та Алли Ревякіної зайняв третє місце в командній першості.

Загалом представники Дніпропетровської області здобули вісім медалей: дві срібні та шість бронзових.

• Марк Вороний та Єлисей Кім вибороли “срібло” у парному чоловічому розряді.
  • У командній першості бронзові медалі отримали Вороний Марк, Кім Єлисей, Люлька Юрій, Малишко Фаддей та Осіпов Артем.
  • Крім того, Вороний Марк завоював “бронзу” в особистому розряді.

Спортсмени Дніпропетровщини вибороли вісім медалей на Чемпіонаті України з настільного тенісуСпортсмени Дніпропетровщини вибороли вісім медалей на Чемпіонаті України з настільного тенісу