13-річна дніпрянка Варвара Попережай виграла турнір з бадмінтону в Чехії

З 30 травня по 2 червня в чеській Празі проходив турнір з бадмінтону YONEX Czech Youth International Prague 2024.

У змаганнях взяли участь 508 гравців. В одиночном жіночому розряді U15 виборювали звання найсильнішої 122 дівчини. Тут не було рівних гравчині з Дніпра, спортсменці Спортивної школи олімпійського резерву з бадмінтону, Варварі Попережай, тренерки Ірини Плітко. Юна спортсменка виграла “золото” в одиночному розряді. Фінал був українським – суперницею Варі була бадмінтоністка з Харкова Єлизавета Гусаренко. Рахунок зустрічі – 21-16, 14-21, 21-12.

Загалом у цьому турнірі українські спортсмени вибороли 4 медалі: “золото” у Варвари Попережай, “срібло” в одиночці та “бронза” в міксті – у Єлизавети Гусаренко, а також “бронза” у міксті у партнера Єлизавети – Романа Каратанова.