Українські каратисти стали призерами турніру в Японії

Українська команда потішила своїх вболівальників чудовими результатами на турнірі з карате.

З 9 по 11 червня у японській Фукуоці пройшов турнір Karate 1-Premier League, зібравший спортсменів з усіх куточків світу. Українські спортсмени на змаганнях змогли завоювати чотири нагороди.

Так, Анжеліка Терлюга у фіналі категорії до 55 кг здолала представницю Японії Шіорі Накамуру з рахунком 10:2. Таким чином, спортсменка виборола свою 15-ту золоту медаль турнірів Прем’єр-ліги.

Ще одну нагороду найвищої проби приніс команді Різван Талібов. У фіналі категорії понад 84 кг він переміг другого номера світового рейтингу, бронзового призера чемпіонату Європи-2023, іспанця Бабакара Секу.

Також у скарбничці України і бронзові медалі. Їх завоювали Аніта Серьогіна у категорії до 61 кг та Валерій Чоботар, у ваговій категорії до 84 кг.

Вітаємо наших спортсменів з чудовими результатами!