Дніпрянка Дар’я Ткачова перемогла на молодіжному Кубку Європи зі скелелазіння

24 травня у Меццоломбардо (Італія) проходив Другий етап Кубка Європи зі скелелазіння у дисципліні швидкість. Україну на цих змаганнях представляли 18 спортсменів, які виступали у трьох вікових категоріях.

Скелелазка з Дніпра, 19-річна Дар’я Ткачова, не тільки виборола золоту медаль, а й встановила у фінальному забігу новий жіночий національний рекорд на 15-метровій еталонній трасі, пробігши її за 7.68 секунди. Також “золото” виборола ще одна представниця Дніпропетровщини – Ксенія Горелова з Нікополя. Загалом збірна команда України на цих змаганнях посіла друге командне місце.

У наступному, третьому етапі змагань, Дар’я посіла шосте місце, що стало одним з найкращих результатів серед українських спортсменів, яких цього разу було 8.

Наступний етап Кубку в дисципліні швидкість пройде 21-22 червня в німецькому місті Аугсбург.