Еліна Світоліна здолала француженку у дводенному матчі WTA 500 у Страсбурзі

Еліна Світоліна (17 WTA), перша ракетка України, здобула перемогу в стартовому раунді турніру WTA 500 у Страсбурзі, Франція. Вона протистояла француженці Діан Паррі (50 WTA) і виграла у двох сетах.

Турнір у Страсбурзі на 2024 рік піднявся в рейтингу, відтепер він має категорію WTA 500. Раніше, у 2023 році, цей турнір був розрядом 250. Еліна Світоліна була останньою переможницею змагань минулого року, і цього року вона вже почала захищати свій титул.

Світоліна була сьомою сіяною на турнірі. У першому раунді вона зіткнулася з француженкою Паррі, з якою раніше ніколи не грала.

У першому сеті Еліна зробила брейк на подачі суперниці в третьому геймі і утримувала перевагу, виграючи партію з рахунком 6:3. У другому сеті вона також здобула перевагу, зробивши брейк на подачі Паррі при рахунку 4:2 на користь українки. Проте, матч був перерваний через дощ та відновлений лише в понеділок, 20 травня.

Після відновлення матчу обидві тенісистки забрали по одному гейму, і Еліна не змогла утримати свою подачу в дев’ятому геймі. Однак ключовим моментом став десятий гейм, де вона здобула перемогу на подачі Паррі та завершила матч.

Матч тривав 1 годину і 32 хвилини, і під час нього Еліна зробила дві подвійні помилки.

• WTA 500. Страсбург. Перше коло

Еліна Світоліна (Україна) — Діан Паррі (Франція) 2:0 (6:3, 6:4)

У другому колі змагань Світоліна зустрінеться з француженкою Кларою Бурель, яка посідає 43-тю сходинку світового рейтингу.