Українські парадзюдоїсти вибороли 6 нагород на турнірі в Грузії

Цими вихідними в столиці Грузії відбувся черговий турнір серії IBSA Grand Prix. Змагання в Тбілісі стали заключними для здобуття рейтингових очок для участі у Паралімпійських іграх в Парижі-2024.

У турнірі взяли участь 8 українських дзюдоїстів з вадами зору. За два змагальні дні команді під керівництвом Михайла Романкевича вдалося завоювати одразу 6 нагород, з них дві найвищого ґатунку.

Переможцями та призерами стали

• “Золото”: Ніколайчик Наталія -48 кг (клас J1 – тотально незрячі), Гарнік Анастасія +70 кг (клас J1).
  • “Бронза”: Іваницька Юлія -48 кг (клас J2 – слабозорі), Хорава Давид -60 кг (клас J2), Гаврисюк Анжела -57 кг (клас J1), Назаренко Олександр -90 кг (клас J2).

Нагадаємо, українські дзюдоїсти відзначилися на Кубку Європи, який пройшов 18 та 19 травня в Бєльсько-Бяла (Польща). Там наші спортсмени здобули шість медалей, з яких 4 золоті та 2 бронзові нагороди, а також вибороли командне перше місце в медальному заліку серед 30-ти команд-учасниць.