Збірна України перемогла на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу

З 7 по 12 травня у місті Хамм (Люксембург) проходить чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат.

У змаганнях взяли участь 244 спортсмени з 21 країни світу. Україну представляли 50 пауерліфтерів.

Наші спортсмени загалом здобули 181 медаль, з яких 76 золотих, 72 срібних т а 33 бронзових нагороди, і посіли перші командні місця у всіх трьох вікових категоріях як серед жінок, так і серед чоловіків. Українці на цій континентальній першості встановили 5 рекордів світу та 2 рекорди Європи.

Нагадаємо, що серед учасників була вихованка кам’янської ДЮСШ№2, майстер спорту України Тетяна Музиченко, тренера Віталія Малікова. Спортсменка чудово виступила та піднялась на найвищу сходинку п‘єдесталу пошани у ваговій категорії до 52 кг.

Збірна України перемогла на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу Збірна України перемогла на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу