Українські спортсменки вибороли “срібло” на міжнародних легкоатлетичних змаганнях

Українські спортсменки продемонстрували вражаючі результати на Світовому легкоатлетичному континентальному турі, здобувши дві нагороди.

Уродженка Дніпра Анна Рижикова, виборола друге місце на змаганнях «Hungarian GP Series – Budapest» в категорії «Bronze», які пройшли 8 червня в Угорщині. Вона подолала дистанцію 400 метрів за 53.07 секунди та поступилася лише Анабель Медіні Вентурі з Домініканської Республіки.

Інша українська легкоатлетка, Яна Гладійчук стала срібною призеркою на турнірі «19.Int. Golden Roof Challenge» в Австрії. Яна виступала на змаганнях категорії «Challenger» зі стрибків з жердиною та показала результат 4.11 метра. Першу позицію на п’єдесталі посіла італійська спортсменка Джулія Валлетті Боргніні.