Україна розгромила Францію та здобула перше місце в групі Євро-2024 з сокки

Збірна України зіграла з Францією у вирішальному поєдинку заключного етапу групового раунду Євро-2024. У третій грі цього туру “синьо-жовті” здобули розгромну перемогу над Францією з рахунком 1:0.

На початку турніру українська команда виступала зі статусом віце-чемпіона світу. У першому матчі, хоч і опинилась у важкій ситуації, поступившись з рахунком 0:3, Україна змогла відігратися і завершити гру з рахунком 3:3.

Першу перемогу у турнірі збірна України здобула у поєдинку проти Сербії з рахунком 3:2. У третьому матчі українська команда зуміла здобути мінімальну перевагу з рахунком 1:0 над збірною Албанії, що забезпечило їй вихід до 1/8 фіналу Євро-2024.

Як минув матч

У першому таймі матчу жодній з команд не вдалося забити м’яча. Особливим героєм перших двадцяти хвилин виявився голкіпер Святослав Марканич. Наприкінці першого періоду французи відзначилися активною атакою на ворота української збірної, проте Марканич відбив три постріли поспіль: на 15-й, 17-й і 19-й хвилині.

Єдиний гол у грі забила збірна України. Денис Круль забив на 38-й хвилині матчу, вивівши Україну вперед.

Фінальний свисток зафіксував перемогу України з мінімальним рахунком 1:0.

Група Е: турнірна таблиця

1. Україна — 10 очок (4 матчі), 8:5 різниця м’ячів
  2. Сербія— 9 (4), 14:10
  3. Литва— 7 (4), 13:9
  4. Франція — 1 (4), 4:9
  5. Албанія — 1 (4), 2:8

У зв’язку з тим, що Україна виборола перше місце у своїй групі, національна збірна зійдеться у 1/8 фіналу з командою, яка посіла третє місце у групі B — Німеччиною.