Дар’я Снігур виграла турнір ITF W50, здолавши чотирьох “нейтральних” тенісисток

Українська тенісистка Дарія Снігур (№125 WTA) стала чемпіонкою турніру ITF W50 у грузинській Лопоті, здолавши в фіналі “нейтральну” тенісистку Кіру Павлову (№461 WTA) у першій очній зустрічі.

Це вже третій фінал у 2024 році для Снігур на рівні ITF, другий за рангом жіночого туру після WTA. Раніше українка виграла титул W50 у Кальві та програла у фіналі W75 у Ржічанах.

Для досягнення перемоги на хардовому турнірі у Лопоті Снігур виграла п’ять матчів, у всіх з них віддавши лише один сет.

Щодо самого турніру, на старті Снігур обіграла у двох сетах росіянку Дарію Зелінську — 7:6, 6:2. Єдиною, хто зміг виграти сет проти Снігур, була “нейтральна” білоруська тенісистка Евеліна Ласкевич. У другому раунді 1/8 фіналу вона зрівняла рахунок за сетами, але Снігур все ж зуміла виграти — 6:2, 5:7, 6:2.

У чвертьфіналі українка розгромила американку Кетрін Харрісон — 6:1, 6:1. У півфіналі протистояла “нейтральній” росіянці Анастасії Золотарьовій. У двогодинному поєдинку Дарія здолала суперницю на двох тайбрейках — 7:6, 7:6.

У фіналі ж Снігур розгромила іншу росіянку Кіру Павлову з рахунком 6:1, 6:1. Фінальний матч тривав лише годину.

• ITF W50. Лопота, Грузія. Фінал

Дар’я Снігур (Україна) – Кіра Павлова – 6:1, 6:1

Варто зазначити, Снігур виграла ювілейний, 10-й титул у кар’єрі, усі — на рівні ITF.