“Кривбас” на своєму полі розгромив “Металіст 1925”

“Кривбас” не зазнав жодних проблем з “Металістом 1925” в домашньому матчі 26-го туру Української Прем’єр-ліги – 3:0.

Вже в дебюті команда Юрія Вернидуба повела в рахунку – Максим Задерака пробив з меж штрафного майданчика, і легкий рикошет залишив Олега Мозіля не при справах. Під кінець тайму господарі вистрілили дуплетом: Артур Микитишин замкнув навіс Дениса Кузика, а Максим Луньов завершив простріл Івана Дібанго.

Другий тайм перетворився на формальність. Гості могли відіграти один м’яч (хороший шанс втратив Владлен Юрченко), але й у криворіжців були шанси збільшити рахунок.

“Кривбас” відірвався від “Дніпра-1” вже на 9 очок та зберігає шанси на друге місце. Харків’яни, які не вигравали 14 матчів поспіль, у великій біді – 19 очок та останнє місце. Щоправда, до зони перехідних матчів – лише один пункт.

У наступному турі “Кривбас” зіграє з “Дніпром-1” у гостях, а “Металіст 1925” зійдеться у дуелі з “Ворсклою” – попереднім клубом свого тренера Віктора Скрипника.