10-річна українка здобула “золото” міжнародного турніру з настільного тенісу

З 22 по 28 квітня у Франції проходить міжнародний юнацький турнір з настільного тенісу WTT Youth Contender Metz France.

За звання кращого змагаються спортсмени у вікових категоріях U11, 13, 15, 17 та 19.

У наймолодшій категорії рівних не було 10-річній українці Діані Дідух, вона здобула “золото” змагань. В одиночному розряді спортсменка перемогла суперниць з Казахстану, Монголії та Іспанії і піднялася на найвищу сходинку п’єдесталу.

Тренує Діану її тато, паралімпійський чемпіон-2016 Віктор Дідух. Це перша перемога Діани на престижному міжнародному турнірі під егідою World Table Tennis. Тиждень тому на World Table Tennis Youth Contender вона стала срібною призеркою серед 11-річних гравчинь, а ще один представник України, Давід Дробов святкував перемогу у цій же віковій категорії серед хлопців.