Збірна України U-16 програла Північній Ірландії у стартовому матчі на Турнірі розвитку УЄФА

Юнацька збірна України з футболу U-16 (не старші за 2008 рік народження) стартувала на Турнірі розвитку УЄФА, який проходить в естонському Таллінні, з поразки від однолітків із Північної Ірландії в серії пенальті – 2:2, 6:7.

Підопічні Юрія Мороза відкрили рахунок у першому таймі – зробив це нападник Ілля Меньшиков з “Аустрії”. Проте британці до перерви зрівняли рахунок, а після нього вийшли вперед, реалізувавши пенальті.

“Синьо-жовтим” вдалося уникнути поразки наприкінці зустрічі зусиллями форварда “Хайдука” Дмитра Зудіна. Але в післяматчевій серії 11-метрових таки зуміли здобути перемогу юнаки з Північної Ірландії.

У четвер, 25 квітня, команда Мороза зіграє із господарями – збірною Естонії U-16. 28-го числа, у неділю, українці проведуть заключний поєдинок на турнірі проти однолітків із Люксембургу.

Цей турнір є для юних українських футболістів одним із етапів підготовки до кваліфікації юнацького Євро-2025, яка відбудеться восени 2024-го. У червні заплановано участь команди Мороза на турнірі Dream Cup-2024 у Японії.