Український каратист став бронзовим призером престижних змагань в Єгипті

З 19 по 21 квітня в Каїрі (Єгипет) проходили одні з найпрестижніших змагань з карате – KARATE 1 Premier League CAIRO 2024.

Третя серія Премʼєр-ліги відбулася за участі 371 каратиста з 58 країн світу, серед них – 21 український атлет, які змагалися в різних вагових категоріях.

У ваговій категорії до 84 кг у розділі куміте Валерій Сонних став бронзовим призером.

Спочатку у кваліфікаційній групі українець переміг суперників з Франції (6:5) та Албанії (2:0), але поступився італійцю Мартіну Мікеле (1:4). У чвертьфіналі Валерій здолав Петара Спасеновского з Македонії (4:1), у півфіналі програв Юссефу Бадаві з Єгипту (0:5). У фінальному поєдинку за бронзову медаль сумський спортсмен переміг італійця Маттео Фіоре з рахунком 7:3.