Україна домінує на чемпіонаті світу з socca: перемога над Казахстаном

Сьогодні, 6 червня, збірна України з socca, провела другий матч на чемпіонаті світу у місті Ессен, Німеччина. Українські футболісти здобули впевнену перемогу з рахунком 6:2 над командою Казахстану, які є віце-чемпіонами світу 2022 та чемпіонами Європи 2023.

Рахунок матчу був відкритий на 9-й хвилині, коли Євген Шайдук забив перший гол. Проте, головною постаттю цієї гри став Дмитро Іванов, який вразив у ворота суперників чотири рази (16, 21, 30 та 37). Денис Хруль також вніс свій вклад, забивши один гол на 17-й хвилині.

Українці вже забезпечили собі перше місце в групі Е завдяки двом переконливим перемогам. У стартовому поєдинку 5 червня, вони здолали Єгипет з рахунком 5:0.

Зазначимо, що socca є різновидом міні-футболу, який відрізняється від звичайного футболу кількістю гравців та розміром поля. У цьому форматі матчі проводяться з участю шести гравців з кожної команди, а тривалість гри складає два тайми по 20 хвилин.