“Дніпро-1” та “Верес” розійшлися результативною нічиєю

“Дніпро-1” та “Верес” розійшлися нічиєю у очному протистоянні 25-го туру УПЛ – 1:1.

До цього поєдинку команди підходили з абсолютно різними завданнями. “Верес” відчайдушно бореться за виживання, а от СК “Дніпро-1” планує завершити сезон серед лідерів.

У першому таймі обом клубам вдалося обмінятися голами, скориставшись помилками один одного. Ще на 19-й хвилині Дахновський відкрив лік забитим м’ячам – ривок до воріт зробив Сікейра, скориставшись похибкою Сватка. Та ще до перерви Когут, зіткнувшись з Хуліо Сезаром, подарував м’яч супернику – Адамюк забив.

По перерві дніпрянам вдалося розіграти якісну комбінацію, яку ударом у порожні ворота завершив Лєднєв, втім, арбітр зафіксував офсайд. Після цього жодній з команд так і не вдалося створити серйозної небезпеки.

Розписавши нічию “Верес” продовжив перебувати у зоні вильоту – 13 місце та 20 балів. Натомість СК “Дніпро-1” розташувався на 4-й сходинці (45 очок). Очолює УПЛ “Шахтар” з 55-ма балами в активі.

27 квітня “Дніпро-1” зіграє із “Динамо”. “Верес” цього ж дня вирушить у гості до “Руху”.