“ПСЖ” під кінець першого тайму зрівняв рахунок з “Барселоною”: відео

Після першого голу “Барселони”, “ПСЖ” розпочав матч активніше і вже на 30-й хвилині отримав чисельну перевагу завдяки вилученню Барколі: на 29 хвилині матчу відбулося вилучення у складі “Барселони”. Араухо потягнув за футболку Барколя перед штрафним майданчиком каталонського клубу та отримав пряму червону картку.

Проте, забити до перерви їм не вдалося. “Барселона”, граючи в меншості, намагалася оборонятися і вибігати в контратаки, але небезпечних моментів біля воріт ПСЖ не створила.

Під кінець першого тайму “ПСЖ” нарешті зрівнює рахунок у цьому матчі – 1:1. Барколя з лівого краю штрафного прострілив, а Дембеле на дальній стійці увігнав м’яч під поперечину.

Нагадаємо, на території України поєдинок 1/4 фіналу Ліги чемпіонів між “Барселоною” і “ПСЖ” у прямому ефірі ексклюзивно покаже медіасервіс MEGOGO.