Українці вибороли дві медалі на Кубку Європи з бігу на 10 000 метрів

У суботу, 3 червня, у французькому місті Пасе, відбувся Кубок Європи з бігу на дистанції 10 000 метрів, який зібрав понад 100 легкоатлетів з 25 країн. У рамках турніру спортсмени змагалися за нагороди в особистому та командному заліках серед чоловіків та жінок.

Україну представляли дев’ять атлетів. В чоловічій команді виступали Дмитро Сірук, Ігор Порозов, Василь Коваль, Роман Романенко та Богдан-Іван Городиський. Жіноча збірна була меншою та складалася з Валерії Зіненко, Євгенії Прокоф’євої, Вікторії Калюжної та Марії Мазуренко.

За результатами змагань українці здобули дві медалі. Валерія Зіненко виборола срібло з часом 32:29.81, поступившись тільки німкені Аліні Рех, яка показала результат 32:15.47. Крім того, українська жіноча команда, в складі Євгенії Прокоф’євої, Вікторії Калюжної та Марії Мазуренко, зайняла третє місце в командному заліку.

Серед чоловіків кращий результат показав Дмитро Сірук, який пробіг дистанцію за 29:08.61 та встановив особистий рекорд сезону.