Гран-прі Європи: українські лучниці вибороли “срібло” та “бронзу” в Хорватії

Українська збірна зі стрільби з лука успішно виступила на другому етапі Гран-прі Європи, який проходив у місті Умаг (Хорватія), отримавши дві нагороди.

Жіноча команда, в складі Соломії Гнип, Вероніки Марченко та Анастасії Павлової, здобула срібло у командних змаганнях. У фіналі наші спортсменки поступилися іспанкам з мінімальним рахунком 4:5.

В особистій першості, Соломія Гнип, 25-річна спортсменка зі Львова, виборола бронзову медаль. Вона перемогла ще одну українську представницю, Анастасію Павлову, з рахунком 7:1. Ця особиста нагорода стала першою для Соломії на етапі Гран-прі.

Загалом, збірна України показала гідні результати та завершила змагання на 7-му місці в медальному заліку. На попередньому етапі в британському Ліллешелі, наші спортсмени також здобули одну медаль – бронзу у чоловічому командному турнірі зі стрільби з класичного лука.