Жіноча збірна України з гандболу розгромно програла Німеччині у відборі на Євро-2024

Жіноча збірна України з гандболу програла Німеччині у 5-му турі відбірного турніру чемпіонату Європи-2024. Номінально домашній для українок матч пройшов у німецькому Гайдельберзі.

У першому таймі німецька команда не залишила українкам шансів, здобувши перевагу у 12 м’ячів – 23:11. Після перерви збірна Німеччини спокійно довела зустріч до перемоги – 43:21.

Україна вдруге програла Німеччині у відборі Євро-2024. У першому турі “синьо-жовті” поступилися 24:31.

Збірна України з 6 очками посідає друге місце у групі 2. Німеччина (8 очок) достроково стала переможцем квартету та вийшла на чемпіонат Європи.

У заключному матчі відбору Україна зустрінеться зі Словаччиною 7 квітня. Початок – о 19:00. Для виходу на Євро українкам достатньо не програти словачкам або поступитися з різницею менш ніж у 5 м’ячів.

На ЧЄ-2024 вийдуть переможці та другі місця груп, а також чотири найкращі збірні, які займуть треті місця. Фінальний етап ЧЄ-2024 пройде у листопаді-грудні 2024 року у Базелі (Швейцарія), Інсбруку (Австрія) та Дебрецені (Угорщина).