“Ворскла” перемогла “Полісся” та вийшла у фінал Кубка України-2023/24

“Ворскла” на виїзді мінімально обіграла “Полісся” в матчі 1/2 фіналу Кубка України – 1:0.

Полтавська команда вийшла вперед перед перервою зусиллями Сергія Мякушка, який скористався передачею Руслана Степанюка.

На 80-й хвилині зустріч була перервана через повітряну тривогу в Україні. Після поновлення гри суддя Максим Козиряцький призначив пенальті у ворота “Ворскли”. Однак Пилип Будківський не зміг зрівняти рахунок: удар форварда з 11-метрової позначки парирував Павло Ісенко.

До кінця зустрічі “Полісся” так і не вдалося відігратися. Житомирська команда зазнала п’ятої поспіль поразки у всіх турнірах.

Такимм чином, “Ворскла” вийшла у фінал Кубка України, де зіграє з “Шахтарем”. Вирішальний матч турніру пройде у Рівному на арені “Авангард” 15 травня.

Цікаво, що “Ворскла” та “Шахтар” вже грали між собою у фіналі Кубка України. У 2009 році перемога та трофей дісталися полтавському клубу.