Юні українські спортсмени перемогли на чемпіонаті Європи зі змішаних єдиноборств ММА

55 медалей виборола збірна України зі змішаних єдиноборств ММА та стала переможницею загальнокомандного заліку чемпіонату Європи серед вікових категорій U-13, U-15 та U-17.

З 29 березня по 6 квітня у Белграді, Сербія, проходить Чемпіонат Європи IMMAF 2024. Вперше в історії  на змагання до молоді та дорослих були додані діти, юнаки та юніори.

У вікових категорій U-13, U-15 та U-17 змагалися 268 спортсменів із 20 країн. Юні українські спортсмени перемогли у всіх трьох вікових категоріях і загалом здобули 55 медалей, з яких 17 золотих, 16 срібних та 22 бронзові.

Чемпіонами стали:

• “Золото” U-13: Денис Гунда (44 кг), Микита Попенко (57 кг), Олена Калачик (37 кг), Дар’я Сакович (40 кг) та Злата Клейн (44 кг).
  • “Золото” U-15: Олександр Вітвицький (57 кг), Данило Бесараб (62 кг) та Поліна Ковирнова (52 кг).
  • “Золото” U-17: Захар Попович (52.2 кг), Георгій Гудзь (56.7 кг), Артем Савранський (70.3 кг), Артем Олійник (77.1 кг), Денис Лушпаєв (93 кг), Любов Карауш (47.7 кг), Єлизавета Кіян (52.2 кг), Марія Клейн (56.7 кг) та Дар’я Садич (61.2 кг).

Далі на чемпіонаті виступить українська молодіжна та доросла збірні.

Збірна України зі змішаних єдиноборств ММА перемогла на чемпіонаті Європи в Сербії