Українка Марія Анійчин виборола бронзу на юніорському чемпіонаті світу з фристайлу

Італійське місто Лівіньйо з 25 до 30 березня 2024 року приймало юніорський чемпіонат світу з фристайлу, де 16-річна українка Марія Анійчин з Івано-Франківська виборола історичну бронзову медаль у дисципліні біг-ейр.

У фіналі зібралися 17 найталановитіших юних спортсменок з усього світу. Кожна з них мала лише одну спробу, щоб вразити суддів своїми трюками.

Марія Анійчин не розгубилась і впевнено виконала свій коронний стрибок Misty 7, за який отримала 78,66 бала. Цей результат приніс їй третє місце та першу в історії України медаль на юніорському чемпіонаті світу з фристайлу!

Варто зазначити, що Марія випередила свою найближчу переслідувачку, канадку Ейвері Крамм, на цілих три бали.

Переможницею змагань стала італійка Флора Табанеллі (91,00 бала), а срібну медаль виборола Мюріель Мор з Німеччини (86,66 бала).