“Прометей” переміг БК “Огре” у першому чвертьфінальному матчі плей-офф ЛЕБЛ

“Прометей” переміг БК “Огре” у першому матчі серії 1/4 фіналу плей-офф Латвійсько-естонської баскетбольної ліги – 97:82.

Перша чверть завершилася внічию 20:20, але згодом підопічні Ронена Гінзбурга організували чудовий ривок 16:2 (6 очок у цьому відрізку набрав Іван Ткаченко). У відповідь “Огре” зумів не допустити величезного домінування команди Гінзбурга. Перед великою перервою із сиреною здалеку забив Карліс Апсітіс, скоротивши відставання своєї команди до 8 пунктів (39:47) і встановивши паритет за точністю влучань триочкових кидків (40 відсотків).

Майже всю третю чверть між суперниками зберігалася приблизно така сама дистанція, а перед останньою перервою Денис Лукашов та Рональд Марч з периметра встановили для “Прометея” більш менш комфортні “+15” (75:60).

“Огре” не здавався і впродовж заключної десятихвилинки вкотре скоротив дистанцію, проте 5 поспіль очок Дениса Лукашова, мабуть, остаточно зняли всі питання щодо того, хто вийде вперед у серії.

3 квітня команди зіграють другий поєдинок у серії, в якому статус господаря майданчика належатиме вже “Огре”.